HIZLI MAMA TESLİMAT VE İADE ŞARTNAMESİ

TESLİMAT VE İADE

www.renee-saban.com’un en büyük önemi kullanıcıların güvenliğine dikkat etmesi ve siparişlerinizi verdiginiz andan itibaren ödeme bilgilerinizin doğruluk payını incelemesidir. Bu sebeple ilk olarak siparişinizin onay aldığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda renee-saban.com’dan yapmış olduğunuz alısverişler,siparişin banka onayının sağlıklı bir şekilde alınması durumunda atılan e-mailden sonraki 6 ila 48 saat içerisinde tarafınıza iletilir.

SİPARİŞLERİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Tüm Türkiyede en geç 1 ile 3 gün (resmi tatiller ve pazar günleri hariç) elinize ulaşmaktadır.  Siparişleriniz renee-saban.com elemanlarınca veya bayii elemanlarınca tarafınıza ulaştırılır. Bayilik verilmemiş bölgelerde siparişiniz anlaşmalı kargo ile size ulaştırılır.

TESLİMAT VE KARGO ÜCRETLERİ

Ödeyeceğiniz tutar (hediye çeki kullanılsın ve ya kullanılmasın) belirli bir tutarın altına düştüğü takdirde sistem otomatik olarak kargo bedeli eklemektedir. Nakit ödeme seçeneğinde bu tutara ek bir ücret eklenmekte olup bu tutarlar kargo firmasına ödenmek adına tarafımızdan tahsil edilmekte ve faturanızda belirtilmektedir.

SİPARİŞLERİNİZ ELİNİZE ULAŞMADI MI?

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için [email protected] ‘a yazabilir veya müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

İade etmek amacıyla göndermiş olduğunuz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeler asağıdaki gibi olmalıdır:

Ürünün irsaliyeli faturası/fatura veya irsaliyesi(tüm nüshaları ile) veya parakende satış fişi malla birlikte iade edilmelidir.

Hediye nitelikli ürünlerin de iade edilebilmesi için muhakkak faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu,ambalaji,mevcutsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

NOT: Bu öğelerden herhangi birinin eksik olması halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun teslim edilmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde,havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadir.

NASIL İADE EDECEĞİM?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi [email protected] adresine mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. İade departmanımız tarafindan iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi tarafımıza gönderin. Onay bilgisi size telefon veya mail ile bildirilecektir. İade servisimize gelen ürünlerin iade kosullarına uygun ulaştirılması durumunda ürün bedellerinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır.

renee-saban.com DAKİ HAKLARINIZ

renee-saban.com’da tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktayız. Bu anlamda renee-saban.com alışverişleriniz esnasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle ele alınmakta ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Soru ve sorunlarınız için lütfen renee-saban.com müşteri destek merkezi ile bağlantı kurunuz.

SORUNUZUN YANITINI BULAMADINIZ MI?

renee-saban.com Müşteri Hizmetleri yetkililerine e-posta ile ulaşın.  [email protected]

renee-saban.com Müşteri Hizmetleri’ni arayın. 0544 247 05 65